džbán Puno rozhodca sr 21 futbal odrážať logika vysoký

Slovensko U21 výsledky, program zápasov | Futbal, Európa

SR 21 v úvodnom zápase na Antalya Cupe zdolala Uzbekistan 23 2:0

Slováci môžu postúpiť už dnes. Za akých okolností?

Hráči SR „21” si pochvaľujú podmienky v Španielsku

Futbalisti SR 21 postúpili na majstrovstvá Európy, pomohla nám remíza  Holandska s Tureckom
Futbalisti SR 21 postúpili na majstrovstvá Európy, pomohla nám remíza Holandska s Tureckom

Slovenskí reprezentanti do 21 rokov remizovali s rovesníkmi zo Slovinska |  Flashscore.sk
Slovenskí reprezentanti do 21 rokov remizovali s rovesníkmi zo Slovinska | Flashscore.sk

SR 21 - Sokolíci po skvelom výkone zdolali Taliansko 3:0, Guľa: Chalani  odviedli dobrú prácu | Slovenský futbalový zväz
SR 21 - Sokolíci po skvelom výkone zdolali Taliansko 3:0, Guľa: Chalani odviedli dobrú prácu | Slovenský futbalový zväz

SR 21 si poradila s Bulharskom 1:0 | FutbalPortal.sk

Samuel Mráz - Samuel Mráz, autor dvoch gólov SR 21: "Chceli sme dať čo  najviac gólov. V prvom polčase nám futbal veľmi chutil, boli sme  nebezpeční, druhé dejstvo bolo vyrovnanejšie, súper častejšie
Samuel Mráz - Samuel Mráz, autor dvoch gólov SR 21: "Chceli sme dať čo najviac gólov. V prvom polčase nám futbal veľmi chutil, boli sme nebezpeční, druhé dejstvo bolo vyrovnanejšie, súper častejšie

MFK Ružomberok | Naši hráči boli pri prvenstve SR “21“

V polčase viedli. Mladíci siahali proti favoritovi na senzáciu -  Reprezentácia - Futbal - Športweb
V polčase viedli. Mladíci siahali proti favoritovi na senzáciu - Reprezentácia - Futbal - Športweb

Futbal: Slovensko vyzve Severné Írsko (Kvalifikácia EURO U21 2023, preview)  | SPORTNET
Futbal: Slovensko vyzve Severné Írsko (Kvalifikácia EURO U21 2023, preview) | SPORTNET

Futbal SR 21 aj na domácej pôde - Dobré noviny

Tím SR „21“ proti Severnému Írsku bez zraneného Kotríka

Reprezentácia do 21 rokov štartuje proti Bielorusku

Slovenský futbalový zväz - Slovenskí futbalisti do 21 zdolali v prípravnom  dueli Grécko 4:3⚽️🇸🇰 Góly SR: Kolesár, Pokorný, Boženík, Oravec  #slovenskisokolici | Facebook
Slovenský futbalový zväz - Slovenskí futbalisti do 21 zdolali v prípravnom dueli Grécko 4:3⚽️🇸🇰 Góly SR: Kolesár, Pokorný, Boženík, Oravec #slovenskisokolici | Facebook

Snáď 21-ku sledovalo aj áčko. Ukázala, ako sa bojuje za Slovensko -  Reprezentácia - Futbal - Športweb
Snáď 21-ku sledovalo aj áčko. Ukázala, ako sa bojuje za Slovensko - Reprezentácia - Futbal - Športweb

SR 21 – Sokolíci si v septembri zmerajú sily s Talianmi | Slovenský  futbalový zväz
SR 21 – Sokolíci si v septembri zmerajú sily s Talianmi | Slovenský futbalový zväz

SR 21 – Dvadsaťminútovka pokazila dojem i výsledok | Slovenský futbalový  zväz
SR 21 – Dvadsaťminútovka pokazila dojem i výsledok | Slovenský futbalový zväz

Sokolíci" v kvalifikácii proti Lichtenštajnsku v Nitre

Slovenský futbalový zväz - Paráda, sokolíci ✌️✌️👍👍👌👌🇸🇰🇸🇰 SR 21 -  Taliansko 21 3:0⚽️⚽️⚽️ Góly: HARASLÍN 2, MRÁZ #slovenskisokolici | Facebook
Slovenský futbalový zväz - Paráda, sokolíci ✌️✌️👍👍👌👌🇸🇰🇸🇰 SR 21 - Taliansko 21 3:0⚽️⚽️⚽️ Góly: HARASLÍN 2, MRÁZ #slovenskisokolici | Facebook

Bez nároku. Mladíci si vezú zo Švajčiarska debakel - Reprezentácia - Futbal  - Športweb
Bez nároku. Mladíci si vezú zo Švajčiarska debakel - Reprezentácia - Futbal - Športweb

Šanca na baráž stále žije. Mladí Slováci potvrdili úlohu favorita -  Reprezentácia - Futbal - Športweb
Šanca na baráž stále žije. Mladí Slováci potvrdili úlohu favorita - Reprezentácia - Futbal - Športweb