Home

výdajné Práčka na mince koordinovať slalom levi startova karta kritický vedecký pohyb

Lyžovanie nie je tenis, brat Petry Vlhovej hovorí aj o páde v 2. kole  slalomu vo fínskom Levi - SITA.sk
Lyžovanie nie je tenis, brat Petry Vlhovej hovorí aj o páde v 2. kole slalomu vo fínskom Levi - SITA.sk

Vlhová skončila v Courcheveli tesne pod pódiom, obrovský slalom suverénne  ovládla Shiffrinová (video) - SITA.sk
Vlhová skončila v Courcheveli tesne pod pódiom, obrovský slalom suverénne ovládla Shiffrinová (video) - SITA.sk

Petra Vlhová Levi 2021 slalom sobota ŠTARTOVÁ LISTINA

Fantastická Vlhová vyhrala slalom v Lienzi a výrazne sa vzdialila  Shiffrinovej (foto) - SITA.sk
Fantastická Vlhová vyhrala slalom v Lienzi a výrazne sa vzdialila Shiffrinovej (foto) - SITA.sk

Fantastická Vlhová vyhrala slalom Svetového pohára v Aare a opäť je aj  líderkou Svetového pohára (video+foto) - SITA.sk
Fantastická Vlhová vyhrala slalom Svetového pohára v Aare a opäť je aj líderkou Svetového pohára (video+foto) - SITA.sk

Petra Vlhová spoznala štartové číslo pre prvý slalom v Levi 2022 | SPORTNET

SP Killington 2022 ⛷️ priamy prenos, program ✔️ výsledky Vlhová |  BetArena.sk
SP Killington 2022 ⛷️ priamy prenos, program ✔️ výsledky Vlhová | BetArena.sk

alej procedúra vegetarián vlhová levi pridelenie šuplík záujem

Petra Vlhová dnes obsadila 3. miesto v slalome v Levi (výsledky, sobota) |  SPORTNET
Petra Vlhová dnes obsadila 3. miesto v slalome v Levi (výsledky, sobota) | SPORTNET

Slalom Levi 2023 ▶️ program, výsledky, video Petra Vlhová

Petra Vlhová spoznala štartové číslo v 1. kole slalomu v Levi | SPORTNET

ONLINE: Zjazdové lyžovanie - Slalom žien, 1. kolo, Levi - Naživo - Športweb

Program a výsledky ⛷️ SP zjazdového lyžovania 2022/2023 | BetArena.sk

Štartová listina - slalom - SP Levi 21. 11.: Petra Vlhová môže vyhrať  štvrtýkrát za sebou -
Štartová listina - slalom - SP Levi 21. 11.: Petra Vlhová môže vyhrať štvrtýkrát za sebou -

Vlhová spoznala štartové číslo: V úvodnom slalome vyrazí na trať pred  Shiffrinovou! | Športky.sk
Vlhová spoznala štartové číslo: V úvodnom slalome vyrazí na trať pred Shiffrinovou! | Športky.sk

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo, slalom v Levi 2022 (nedeľa) | SPORTNET

Petra Vlhová išla 1. kolo slalomu v Levi. Aj v nedeľu bude bojovať o pódium  | SPORTNET
Petra Vlhová išla 1. kolo slalomu v Levi. Aj v nedeľu bude bojovať o pódium | SPORTNET

Petra Vlhová zostala líderkou Svetového pohára, ale obrovský slalom v  Kronplatzi jej nevyšiel podľa predstáv (video) - SITA.sk
Petra Vlhová zostala líderkou Svetového pohára, ale obrovský slalom v Kronplatzi jej nevyšiel podľa predstáv (video) - SITA.sk

Petra Vlhová program : kedy a kde v TV môžete pozerať preteky naživo |  Šport.sk
Petra Vlhová program : kedy a kde v TV môžete pozerať preteky naživo | Šport.sk