Home

líška smrteľný zavčas futbal svk aze hodnosť zúbkovaný predslov

ME v malom futbale 2022: Frustrovaní Slováci premáhali po prehre plač |  SPORTNET
ME v malom futbale 2022: Frustrovaní Slováci premáhali po prehre plač | SPORTNET

Kvalifikácia ME - Slovensko - Bielorusko / predpokladaná zostava | Šport.sk

Padli na samé dno! Naši futbalisti šokujúco prehrali s Azerbajdžanom.  Tréner: Ukázali aj svoju kvalitu | Futbal
Padli na samé dno! Naši futbalisti šokujúco prehrali s Azerbajdžanom. Tréner: Ukázali aj svoju kvalitu | Futbal

EMF EURO - SLOVAKIA-AZERBAIJAN - STEEL ARENA

Boženík parádnou strelou posiela Slovensko do vedenie nad Azerbajdžanom  (VIDEO)
Boženík parádnou strelou posiela Slovensko do vedenie nad Azerbajdžanom (VIDEO)

Fanklub Futbal SVK

Onlajny.eu - Futbalisti SLOVENSKA do 21 rokov 🇸🇰 Slovenskí Sokoli si v  Nitre zmerajú sily s rovesníkmi z AZERBAJDŽANU Azərbaycan Futbolu ✊🔥 LIVE  PRENOS ▶️ https://tinyurl.com/SVK-AZE | Facebook
Onlajny.eu - Futbalisti SLOVENSKA do 21 rokov 🇸🇰 Slovenskí Sokoli si v Nitre zmerajú sily s rovesníkmi z AZERBAJDŽANU Azərbaycan Futbolu ✊🔥 LIVE PRENOS ▶️ https://tinyurl.com/SVK-AZE | Facebook

Slovenský medailový sen sa rozplynul: Po kontroverznej penalte postupuje  Azerbajdžan - Fotografia č.4 | Nový Čas
Slovenský medailový sen sa rozplynul: Po kontroverznej penalte postupuje Azerbajdžan - Fotografia č.4 | Nový Čas

Šance Slovákov | V prvom polčase mali naši futbalisti dve dobré  príležitosti, ktoré však nevyužili. Najskôr Jirka minul z dobrej pozície,  následne skončilo Berove... | By Šport v RTVS | Facebook
Šance Slovákov | V prvom polčase mali naši futbalisti dve dobré príležitosti, ktoré však nevyužili. Najskôr Jirka minul z dobrej pozície, následne skončilo Berove... | By Šport v RTVS | Facebook

Keď Slovensko potrebovalo gól, do hry sa vložil Gancarczyk. Desať rokov od  postupu na MS
Keď Slovensko potrebovalo gól, do hry sa vložil Gancarczyk. Desať rokov od postupu na MS

Slovensko - Azerbajdžan: ONLINE prenos z Liga národov 2022/2023 | SPORTNET

Slovenskí futbalisti zdolali Azerbajdžan 2:0, ale nepostúpili na Euro.  Druhú šancu budú mať v play-off
Slovenskí futbalisti zdolali Azerbajdžan 2:0, ale nepostúpili na Euro. Druhú šancu budú mať v play-off

Liga národov - futbal dnes - Slovensko - Azerbajdžan 1:0 / známky | Šport.sk

Calzona neuspel v premiére, Slováci zahanbujúco prehrali - ŠPORT žurnál

Nový tréner, ďalšia prehra. Slováci inkasovali v poslednej minúte -  Reprezentácia - Futbal - Športweb
Nový tréner, ďalšia prehra. Slováci inkasovali v poslednej minúte - Reprezentácia - Futbal - Športweb

MS VO FUTBALE 2022 Ani zranenie ho neodstavilo: Hrdina Ekvádoru dosiahol na  historický rekord! | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Ani zranenie ho neodstavilo: Hrdina Ekvádoru dosiahol na historický rekord! | Športky.sk

Futbal: Slovensko bude hostiť Luxembursko v Trnave, Bosnu už v Bratislave |  SPORTNET
Futbal: Slovensko bude hostiť Luxembursko v Trnave, Bosnu už v Bratislave | SPORTNET

Finále projektu Futbal v meste oživí námestie pred bratislavskou Euroveou |  TVNOVINY.sk
Finále projektu Futbal v meste oživí námestie pred bratislavskou Euroveou | TVNOVINY.sk

Azerbajdžan - Slovensko: ONLINE prenos z futbalového turnaja Liga národov  2022 | SPORTNET
Azerbajdžan - Slovensko: ONLINE prenos z futbalového turnaja Liga národov 2022 | SPORTNET

Slováci majú pred sebou dôležitý zápas Ligy národov v Kazachstane. Ideme  tam po tri body, vraví Strelec - SITA.sk
Slováci majú pred sebou dôležitý zápas Ligy národov v Kazachstane. Ideme tam po tri body, vraví Strelec - SITA.sk

Liga národov - futbal dnes Azerbajdžan - Slovensko 0:1 | Šport.sk

Duda sa stal akcionárom FC Košice: Je to klub s veľkým potenciálom - 24hod. sk